wellNem mindenki jár gyermekkorától kezdve templomba, sőt van aki még életében nem lépte át a templom küszöbét. Nekik (is) szeretnénk megkönnyíteni az első lépéseket, pl. azzal, hogy #istentiszteleteinket egy ismerős tanteremben tartjuk és annyira laza stílusban, amennyire csak megengedi az alkalom.

Ezeken kívül azonban még szükség van valamire. Emberekre, akik ráköszönnek az érkezőkre: “Hát Szia! (Well … Hello!)” Egy mosoly, énekfüzet a kézbe, egy biztató mondat: “Érezd magad otthon, ülj, ahova jól esik.” – és máris otthonosabban toppan be valaki.

Ha mosolygós alkat vagy, és szívesen váltasz pár kedves szót az érkezőkkel, ez a te csoportod. Ha kicsit félénkebb vagy, de segítenéd a munkájukat, akkor is, mert ki kell rakni a köszöntő plakátokat, hogy valaki a teremre találjon. Szóval, így vagy úgy, de szeretettel várunk: Hát … Szia!

Ha érdekel, vagy kérdésed van, írj rá Robira , a csapat vezetőjére.