Más néven: terem- vagy tereprendezők. Nem csak templomban lehet istentiszteletet tartani, és ha belegondolsz, megvan ennek az előnye is. Ismerős helyre érkezhetnek az érdeklődők, ahol otthonosan mozognak az első perctől kezdve, hiszen már megfordultak ott korábban. Ilyen istentiszteleti helyeink a tantermek a Böszörményi és a Kassai úti Campusokon. Ez azt jelenti, hogy istentisztelet előtt akad bőven közös feladat, hogy a termet templommá építsük át: padok és székek találnak új helyet, kialakul nem csak az istentiszteletnek, hanem utána a rágcsának és a társasjátékozásnak is az otthonos tér.

Ha inspirál a fizikai munka, sőt tudsz rá szolgálatként tekinteni, gyere fél órával istentiszteleink előtt előkészíteni a terepet bármelyik campuson (az Egyetem téren is elkellenek az erős kezek), illetve részletekért keresd a lelkészeket: a Böszörményi úti Campuson Kovács-Szécsi Dórit, az Egyetem téren Arany Barbit, vagy Kovács Gergőt, a Kassai úti Campuson pedig Péter-Szarka Lacit.