Imádkozni igazából bárhol és bármikor lehet. Kis túlzással bárhogyan is: hangosan vagy magadban, szavakkal vagy anélkül. Vagy például akár énekelve is. A lényeg, hogy kommunikálj, szóba állj Istennel és Ő is veled. Sokaknak ez nagyon személyes dolog – mások meg szeretik ezt is másokkal együtt megélni. Ezért szervezünk a Gyülekezetben imaközösséget. Egy lehetőséget arra, hogy akik szeretnének, együtt imádkozhassanak.

Mikor és hol?

• Szerdán este 18.30-19.00 között
  • Az Egyetemi Templom karzatán – ha bejöttél a főbejáraton, akkor bal oldalon, a lépcsőn kell felmenni (de az előtérben ácsorgó emberek bármikor szívesen útbaigazítanak)

Kiket várunk?

• bárkit
  • aki szeretné megélni, hogy milyen egy közösségben imádkozni
  • azt is, aki szeretne hangosan imádkozni, de azt is, aki ezt nem szeretné
  • aki szeretné, ha érte, vagy valami neki fontos dologért imádkoznának mások/együtt
  • azokat is, akik még csak most kezdtek el Istennel szóba állni, és akiknek már nagyobb “gyakorlatuk” van

Ha szeretnél becsatlakozni az Imaközösségbe, akkor egyszerűen gyere el egyszer. Ha előtte még szeretnél pár dologra rákérdezni, akkor keresd meg nyugodtan az Imaközösség vezetőit.
Az imaközösséget Szabó Zsuzsanna harmadéves földrajz PhD hallgató és Szarvas Fanni harmadéves biológus BSc hallgató vezeti.