Behind the scenes – Teltház a Kazánban

posted in: Eddig történt, Háló | 0

Sejthettük volna már az előjelekből, hogy itt történni fog valami. A 6 órás kezdés előtt ugyanis már gyülekeztek az emberek és várták, mikor kaparinthatják kézhez a kedvenc társasjátékukat. Utólag visszatekintve nem is csoda, hogy fél 9 magasságában már dupla asztalokat kellett ketté osztanunk és megkérni, hogy szabadítsák fel azt a pár széket a játékosok, amikre a kabátjaikat rakták.

A diákok kreativitása és kitartása azonban nem ismer határokat. Mobil promóciós asztalokat és ruhatári pultokat körbe állva harcoltak egy-egy társasjáték fölött a végsőkig, míg nagy ritkán meg nem ürült egy-egy asztal, ahova leülhettek. Valaki már csak legyintett ilyenkor is: “Elvagyunk mi itt is, nyugodtan üljön más le.” Köszönjük a résztvevőknek a teltházas partyt, minden gyülekezeti tagnak, aki anyagilag hozzájárult, hogy bővíthessük a társasjáték “parkunkat”, és a játékvezetőknek, akiknek sokszor meg kellett küzdeniük a fogós feladvánnyal: Honnan hozzunk még 4 széket és egy asztalt? 🙂 Várjuk a folytatást! És ti?